Ruční roztahovák pneumatik/patek se stojanem STIX

Kód: 12026
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: STIX-FELGEO
4 233,79 Kč 3 499 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztahovák / patek a stojan na pneumatiky MULTIPRO
Roztahovák MULTIPRO je stacionární zařízení pro ruční roztahování pneumatik na něm namontovaných. Je přizpůsoben rozšiřování pneumatik osobních a dodávkových vozidel. Použití roztahováku významně usnadňuje opravu pneumatiky, např. Zdrsnění, přilepení záplat, vytažení kolíku atd.

Otočná plošina a válečky

Pneumatika je namontována na otočné plošině vybavené dvěma širokými válečky, které usnadňují nastavení pneumatiky do nejvhodnější polohy. Platforma nabízí otáčení o 360 ° a 5bodový zámek, který zabraňuje náhodnému pohybu.

Naklápěcí

Plošinu lze také sklopit - jsou zde 3 uzamykací body. Konstrukce roztahováku umožňuje naklonit plošinu, aniž byste museli sundávat ruce z namontované pneumatiky. Sešlápnutím odpruženého pedálu nohou deaktivujete zámek náklonu. Jakmile je plošina v pravém úhlu, jednoduše uvolněte pedál tak, aby byl zajišťovací šroub v jednom ze zajišťovacích otvorů.

Nastavitelné háčky

Poloha rozmetacích háků je nastavitelná. Sada háků umístěných na roztahovací páce je instalována na posuvné rukojeti s 5bodovým zámkem (posunutí usnadňuje zajišťovací rukojeť instalovaná pod rukojetí). Háčky na druhém konci plošiny lze namontovat do jedné ze dvou dostupných montážních drážek.

Praktická police

Expandér je vybaven praktickým příslušenstvím - policí zavěšenou na sloupku expandéru. Police má rozměry 255 x 155 mm a ochranný okraj všude kolem. Potřebné opravné materiály a nástroje, jako je přítlačný válec nebo škrabka, jsou nyní vždy po ruce.

Ergonomický design

Roztahovák pneumatik MULTIPRO je zařízení, které poskytuje maximální pohodlí při opravách vulkanizací. Plošina pro montáž pneumatik je umístěna ve výšce 84 cm, což je typická výška pro pracovní desky a usnadňuje práci ve stoje bez ohýbání. Další možností zařízení je možnost naklonění a otočení pneumatiky.

Odolná konstrukce

Roztahovák je vyroben z oceli, konstrukce je svařena a opatřena práškovým nástřikem. Způsob připevnění pohyblivých částí zajišťuje jejich trvalé usazení a jednoduchá a pevná konstrukce zařízení zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zouvačky pro osobní a dodávkové vozy
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: