Dobrý den, milí zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu otevírací doby na našem výdejním místě a showroomu v ČESKÉ LÍPĚ. otevíráme každý den od 10 do 15 hodin. Budeme se na Vás těšit.

SHERON

Značka SHERON vznikla před 20 lety a dnes je leaderem trhu v ČR. Stále však zůstává českou rodinnou značkou s osobním přístupem k odběratelům i zákazníkům. Jsme tradiční výrobce a dodavatel kvalitních provozních kapalin, autokosmetiky a autopříslušenství za férové ceny. Portfolio našich produktů zahrnuje stovky položek a šíří sortimentu můžeme směle konkurovat předním světovým značkám. Každý výrobek s naším logem je přitom vyroben z těch nejkvalitnějších surovin.

Produkty SHERON vyrábíme v jednom z nejmodernějších areálů v ČR a vždy klademe důraz na jejich maximální funkčnost a spolehlivost. Kvalitou výrobků to ale nekončí. Dbáme také na moderní design a ergonomii obalů, poutavost a přehlednost etiket a ekologii – naše výrobky totiž dodáváme v obalech PET& Softpack.

Do budoucna chceme být leaderem zejména v oblasti inovací. Proto stále hledáme nové možnosti, jak naše výrobky zlepšit, zlevnit a zvýšit jejich dostupnost. Věříme, že to oceníte nejen vy, ale také váš partner na čtyřech kolech.

Žádné produkty značky SHERON nebyly nalezeny...