JONNESWAY

JONNESWAY® je uznávaná značka založená v roce 1983. S více než 30letou historií na trhu profesionálních a průmyslových nástrojů se JONNESWAY® úspěšně distribuoval do 108 různých zemí po celém světě a vytvořil více než 4 000 pevných distribučních kanálů.

Společnost JONNESWAY® se zavázala poskytovat úplné řešení pro profesionální mechaniky, aby mohli plnit své každodenní povinnosti efektivněji a efektivněji. Díky celé řadě produktů, včetně ručního nářadí, vzduchového nářadí, nástrojů pro opravy automobilů a vozíků na nářadí se sadami mechanických nástrojů, získal JONNESWAY® jednomyslné potlesky z celého světa.

Již 38 let jsme se zavázali poskytovat našim distributorům ty nejlepší služby a image značky JONNESWAY® získala uznání a ocenění od tchajwanské vlády i mezinárodních komunit. Společnost JONNESWAY® získala 11. a 17. cenu Rising Star Award, cenu Superior Brand Award, cenu National Quality Gold Brand Award a cenu National Brand Yushan Award od tchajwanské vlády a „Top 1 000 malých a středních elitních podniků“ od prestižní úvěrové společnosti Dun a Bradstreet .

JONNESWAY® je také jmenovanou značkou nástrojů pro soutěž Euroskill 2010 v Portugalsku, soutěž Automechanika 2013 v Číně a „národní soutěž v odborných dovednostech studentů“ v Číně v letech 2013 až 2019.

Od národní soutěže dovedností po mezinárodní soutěže dovedností sponzoruje soutěž JONNESWAY® Worldskill v letech 2017 a 2019.

Tato ocenění a uznání prokázala JONNESWAY® jako preferovanou volbu nástroje pro profesionální mechaniky. Upřímně vás vítáme, abyste se připojili k velké rodině JONNESWAY® a užili si řemeslníka nástrojů a luxusní image značky.

Žádné produkty značky JONNESWAY nebyly nalezeny...