Pneumatický úderový utahovák 1/2" 1700Nm SIXT

Kód: 12053
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: STIX-FELGEO
3 023,79 Kč 2 499 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pneumatický rázový utahovák 1/2 "STT-17
+ zdarma teflonová páska
Ideální pro dílnu

STT-17 je 1/2 ”pneumatický utahovák od společnosti STIX Too, napájený stlačeným vzduchem o tlaku 6,3 bar. Určeno pro šroubování / demontáž šroubů a matic při různých druzích dílenských prací. Ideální pro automobilové služby, např. Pro montáž / demontáž kol osobních a dodávkových vozidel.

Dvojité kladivo - okamžitá síla

Utahovák je vybaven takzvaným „dvojitým kladivem“ - dvojitým kladivem nebo dvojitým kladivovým mechanismem. Jeho design je založen na použití dvojitého kladiva, které při nárazu na obě strany současně vytváří vyvážený a efektivní zdvih. Díky tomu se maximální točivý moment utahováku uvolní, jakmile začne pracovat - s prvními otáčkami 6listého oběžného kola.

Maximální účinnost

Maximální točivý moment klíče 1700 Nm umožňuje rychlé a bezpečné odšroubování i těch nejvíce zaseklých a zkorodovaných závitových spojů. Držák nástroje ve tvaru čtvercového unášeče o velikosti 1/2 "umožňuje použití široké škály profesionálních 1/2" nástrčných klíčů (můžete použít také adaptér pro 1/4 "nástrčné klíče). Nástroj zůstává účinný a efektivní v nejnáročnějších provozních podmínkách a zároveň vždy zajišťuje přesnost a přesnost provozu.

Nastavení točivého momentu

Klíč STT-17 nabízí celkem 4stupňové nastavení úrovně točivého momentu:

3stupňové nastavení utahovacího momentu,
1stupňové nastavení odšroubování (odšroubování se provádí na plný výkon).
Profesionální funkce

Rázový utahovák STT-17 byl připraven pro profesionály, kteří hledají osvědčená řešení, a proto má STT-17 řadu výhod typických pro profesionální špičkové pneumatické nástroje, jako například:

stabilní provoz mechanismu,
schopnost nést těžké břemeno,
opakovatelná hodnota točivého momentu,
samomazání.
Odolná a lehká konstrukce

Mechanismus klíče STT-17 je uzavřen v kompaktním pouzdru „pistole“, vyrobeném z odolného kompozitu vyztuženého skelnými vlákny, dobře snášejícího kontakt s mazivy a dílenskými „chemikáliemi“. Konstrukce klíče umožňuje jeho servis a výměnu dílů. Malá hmotnost utahováku - pouze 2,1 kg - a perfektní vyvážení výrazně usnadňují používání nástroje.

Komfort použití

Ergonomická, správně profilovaná rukojeť je pokryta měkkým protiskluzovým materiálem příjemným na dotek. Tomu se říká měkký úchop, který pomáhá tlumit vibrace, dobře izoluje ruku od nízké teploty a poskytuje bezpečnější uchopení nástroje. Spouštěcí spínač namontovaný v rukojeti dokonale zapadá pod prst. Pohybuje se s patřičným, mírně vnímatelným odporem, díky čemuž startování a provoz klíče zůstávají pod kontrolou uživatele.

Zdarma teflonová páska

Profesionální páska z PTFE určená k izolaci kovových závitových spojů, např. Ve vodních nebo pneumatických instalacích. Tloušťka pásky je 0,075 mm, šířka - 12 mm a délka - 10 m. Odolnost proti tlaku 15 bar. Teflonová páska je odolná vůči mikroorganismům, chemickým a aditivním výrobkům.

Součásti soupravy

Klíč je zabalen v estetické lepenkové krabici, ve které kupující kromě klíče najde i následující příslušenství:

rychlospojka pro rychlé připojení pneumatického přívodního potrubí,
Teflonová páska z PTFE k utěsnění závitového spojení rychlospojky,
Pneumatický klíč STT-17 patří - jako součást značky STIX Automotive Equipment - do produktové řady STIX Tool, která seskupuje vybrané nástroje pro vulkanizační průmysl.

Značkové nástroje STIX Tool jsou určeny pro pneuservisy, ale osvědčí se také v jiných průmyslových odvětvích a pro individuální použití. Vyznačují se vysokou kvalitou a spolehlivostí. Jsou vyrobeny z odolných a pevných materiálů a zajišťují dlouhý a bezproblémový provoz. Jejich výhodou je také nejpříznivější - kromě jiných produktů tohoto typu na trhu - hodnota za peníze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Utahováky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: