Pneumatický rázový utahovák MINI CASTEX 1200 NM

Kód: 24113159
3 023,79 Kč 3 023,79 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

1/2 "pneumatický rázový utahovák s výkonem 1200 Nm.

Klíč je vyroben z lehkých slitin, díky čemuž je lehký a poskytuje vysoký komfort používání. Nástroj má schopnost měnit směr otáčení (L / P) a nastavení rychlosti 1 stupeň pro uvolnění a 3 stupně pro utažení.

Nejdůležitější výhodou tohoto modelu je moderní rázový mechanismus TWIN HAMMER (dvojité kladivo). Toto řešení založené na dvou kladivech otáčejících se kolem vřetena umožňuje vysoký točivý moment při prvních otáčkách rotoru, lepší mazání nástroje a snadnější údržbu.

Vysoce kvalitní zpracování, dobré vyvážení a schopnost nastavení jednou rukou znamená, že nikdy nevyměníte klíč CASTEX za jiný!

Doplňkové parametry

Kategorie: Utahováky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na trhu působíme od roku 2006 a naše výrobky se dostávají také na evropské trhy a jsou velmi oblíbené. Jaký je náš recept na úspěch? Zaměřujeme se na kvalitu a profesionalitu, nabízíme široký produktový program při zachování konkurenceschopných cen.

V roce 2015 byla spuštěna vlastní výrobní linka, kterou neustále vyvíjíme a doplňujeme o nová řešení. Díky vlastnímu strojnímu parku a personálu vysoce kvalifikovaných techniků s mnohaletými zkušenostmi jsme také schopni splnit jednotlivé objednávky a přizpůsobit nabídku aktuální poptávce trhu.

Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili vysokou kvalitu našich výrobků, a proto nakupujeme materiály od dovážených dodavatelů. Výrobky podléhají kontrole kvality, stejně jako celý výrobní proces. Kromě toho máme laserový značkovací stroj, díky kterému jsme schopni opatřit vyrobené materiály různými grafickými formami, např. Logem společnosti.

Investujeme do nových řešení, abychom mohli produkt vyrábět v našem závodě od začátku do konce. To optimalizuje náklady, protože vám umožňuje využívat své vlastní zdroje a ukazuje náš potenciál. Zaměřujeme se jednoduše na rozvoj.