Dobrý den, milí zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu otevírací doby na našem výdejním místě a showroomu v ČESKÉ LÍPĚ. otevíráme každý den od 10 do 15 hodin. Budeme se na Vás těšit.

Pneumatický rázový utahovák CASTEX 1/2''2230Nm

Kód: 17544
Akce
Značka: Castex
3 024 Kč –15 %
castex razovy utahovak
3 024 Kč –15 % 2 570 Kč 2 124 Kč bez DPH 2 570 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Obrázky jsou pouze ilustrativní. Změna barvy vyhrazena.

Detailní informace

Záruční i pozáruční servis
Servis produktů
Na naše produkty poskytujeme záruční a pozáruční servis.
kvalita
Kvalitní produkty
Záleží nám na kvalitě našich produktů. Nabízíme jen kvalitní produkty ověřených výrobců.

Detailní popis produktu

1/2" vzduchový rázový utahovák s rozšířeným mechanismem dvojitého kladiva, točivý moment 1100 NM pro většinu autoservisních nebo dílenských prací; 2230 NM maximálního točivého momentu při zpětném startování, mechanismus Twin Hammer je odolný a rychle odstraňuje odolné šrouby v náročných provozních podmínkách. Pouzdro utěsněný v olejové lázni maže bicí mechanismus, což umožňuje menší opotřebení, odolný plášť vyztužený skelnými vlákny izoluje ruku uživatele od chladu a snižuje vibrace, což umožňuje menší únavu uživatele, 6listý rotor zajišťuje rychlejší startování motoru a vyšší výkon vysoký točivý moment, 3-stupňové nastavení točivého momentu při startování vpřed, plný točivý moment v reverzním nastavení točivého momentu v poloze vzad, plná spoušť pro změnu směru otáčení, nejlepší poměr výkonu a hmotnosti s nižšími náklady.

Parametry : 

Hmotnost : 2,5 kg

Spotřeba vzduchu :  6,5 cfm (184 l/min)

Maximální točivý moment : 2230Nm

Pracovní tlak :  90 psi (6,3 bar)

Volnoběžné otáčky : 7 500 ot./min

Max. povolovací moment : 1645 ft/lb (2230 Nm)

Velikost přívodu vzduchu : 1/4" (6,35 mm)

3/8" (10 mm vzduchová hadice)

Velikost stopky pro nástrčky : 1/2" / 13 mm.

Obrázek pouze iustrativní. Změna barvy vyhrazena.

Doplňkové parametry

Kategorie: Utahováky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na trhu působíme od roku 2006 a naše výrobky se dostávají také na evropské trhy a jsou velmi oblíbené. Jaký je náš recept na úspěch? Zaměřujeme se na kvalitu a profesionalitu, nabízíme široký produktový program při zachování konkurenceschopných cen.

V roce 2015 byla spuštěna vlastní výrobní linka, kterou neustále vyvíjíme a doplňujeme o nová řešení. Díky vlastnímu strojnímu parku a personálu vysoce kvalifikovaných techniků s mnohaletými zkušenostmi jsme také schopni splnit jednotlivé objednávky a přizpůsobit nabídku aktuální poptávce trhu.

Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili vysokou kvalitu našich výrobků, a proto nakupujeme materiály od dovážených dodavatelů. Výrobky podléhají kontrole kvality, stejně jako celý výrobní proces. Kromě toho máme laserový značkovací stroj, díky kterému jsme schopni opatřit vyrobené materiály různými grafickými formami, např. Logem společnosti.

Investujeme do nových řešení, abychom mohli produkt vyrábět v našem závodě od začátku do konce. To optimalizuje náklady, protože vám umožňuje využívat své vlastní zdroje a ukazuje náš potenciál. Zaměřujeme se jednoduše na rozvoj.