O nás

Společnost PULLOTRADE TOOLS spol. s.r.o. působí na českém trhu od roku 2018 jako velkoobchod s nářadím, vybavením autoservisů, pneuservisů apod. V dalších letech rozšířila svoji působnost i mimo území ČR - na Slovensko. V současné době patří mezi přední profesionální prodejce nářadí a vybavení autoservisů a pneuservisů v České a Slovenské republice.

                                                                                                        

Společnost PULLOTRADE TOOLS spol. s.r.o. vlastní svou privátní značku VBV TOOLS a PT TOOLS, jedná se o ruční, pneumatické a speciální automobilové nářadí, auto a pneuservisní techniku.

Portfolio produktů, které je neustále rozšiřováno o položky dle požadavků zákazníků, tvoří klasické ruční nářadí jako jsou např. šroubováky, kleště, klíče, gola sady, montážní kufry, lampy, vozíky,momentové klíče,pneumatické nářadí,brusivo ale i speciální přípravky, zvedáky,vyvažovačky, zouvačky a nářadí pro autoservisy a pneuservisy, montážní linky.

V případě požadavku zákazníka je možné zajistit i kompletní vybavení auto a pneuservisních dílen technologiemi jako např. rozvody stlačeného vzduchu, zvedáky, diagnostika, olejové hospodářství, odsávání, geometrie, regloskopy, nákladní zvedáky a další.

Převážná část sortimentu pochází od renomovaných výrobců z Německa, Holandska, Belgie.

Představujeme náš nový SHOWROOM, který naleznete hned vedle naší prodejny.