Nůžkový zvedák PT NORD 3000C

Kód: VBVTOOLS3T73131
Neohodnoceno
Značka: VBV TOOLS
77 880,44 Kč 64 364 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrohydraulický (dvou)nůžkový zvedák pro osobní a lehčí užitkové automobily se výborně uplatní například v autoservisech, v rychloservisech, v autokarosárnách, v autolakovnách, v pneuservisech a obdobných provozech. Instaluje se do podlahy,na podlahu. Je konstruován a vyroben v kvalitativní třídě European Standard Quality (EN1493:2010). Zvedák má dva spodní rámy k zapuštění do podlahy (330 mm pod úroveň podlahy), tzv. dvounůžkovou zvedací konstrukci se dvěma hydraulickými jednotkami, dvě nosné plošiny a oddělenou ovládací skříň. Obě plošiny mají plynule nastavitelnou délku v rozmezí 1540-1740 mm a šířku 550 mm (jedna strana plošiny má výsuvný nástavec).
Zvedák disponuje řadou bezpečnostních prvků, systémem pro vyrovnávání nosných plošin a několika pro dílenskou praxi účelnými doplňky. Například při náhlém výpadku elektrického proudu v okamžiku, kdy je na zvedáku vozidlo, lze ho spustit pomocí ruční pumpy.
Obsluha tohoto zvedáku je velmi snadná a zcela bezpečná. Provádí se tlačítky na vizuálně přehledném ovládacím panelu. Kvalitní hydraulika s komponenty z leteckého průmyslu a jakostní kovové materiály i celková konstrukce vytvářejí výsledný produkt, který je dimenzován na dlouholetý spolehlivý provoz s naprosto nenáročnou údržbou. To významně snižuje náklady na provoz malých i těch největších autoservisů.
Popsaný zvedák odborně instalují servisní technici firmy FINCOM. Zaškolení obsluhy nevyžaduje více než několik minut. Pro nákup těchto moderně a ekonomicky koncipovaných zvedáků lze samozřejmě využít nabídky zajímavých finančních produktů.

Obrázek je pouze ilustrační. Změna barvy obalu vyhrazena.


Parametry:

nosnost
maximální výška
minimální výška
délka plošin
šířka plošin
doba zdvihu
napájení
stlačený vzduch
hmotnost
3000 kg
2060 mm (nad spodní částí instalačního rámu)
330 mm (nad spodní částí instalačního rámu) - tedy úroveň čisté podlahy
1540-1740 mm
550 mm
50 s
2,2 kW
6,0-8,0 bar
700 kg

V ceně zařízení NENÍ instalace ani revize.  Pro instalaci zařízení je nutné mít připravené zejména:
odpovídající podloží, přívod elektrického proudu.

Doprava zdarma na místo určení, vykládku si zařizuje objednatel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: