Pojízdný hydraulický zvedák 3t, nízkoprofilový, 75 - 505 mm, s dvojitou pumpou STIX

Kód: 12023
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: STIX-FELGEO
3 870,79 Kč 3 199 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydraulický zvedák / -01 3T
3 tuny nosnosti

Hydraulický zvedák s maximální nosností do 3 tun je ideálním zařízením pro snadné a rychlé zvedání osobních automobilů a lehkých dodávkových vozidel.

Nízký profil

Minimální výška zvedáku je pouze 75 mm. To usnadňuje bezproblémové používání výtahu ke zvedání automobilů se sníženým odpružením, např. Sportovních automobilů.

Zdvojené čerpadlo

Díky použití dvojitého čerpadla umožňuje zvedák STIX rychlé a snadné zvedání vozidla do maximální výšky 505 mm. K dosažení této výšky potřebujete pouze 6 plných pohybů páky. Díky délce páky 110 cm je čerpání ještě snazší. Při práci se zvedákem není nutné vyvíjet větší sílu - páka pracuje se středním odporem, který pomáhá řídit proces zvedání.

Snadné manévrování

Dvě otočná kola usnadňují umístění zvedáku pod vozidlo. Rukojeť - páka se skládá ze dvou částí a v případě potřeby lze její horní část snadno sejmout, což usnadní použití zvedáku ve stísněných prostorech.

Masivní konstrukce

Hydraulický zvedák je díky své jednoduché a pevné konstrukci náchylný k soukromému i profesionálnímu použití. Ocelová konstrukce o hmotnosti 31,5 kg zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání zařízení (za předpokladu, že je řádně udržováno podle pokynů v příručce). Kola zvedáku jsou vyrobena z kovu, rám je svařen a jednotlivé prvky jsou pevně přišroubovány.

Hydraulický zdvih se používá ke zvedání vozidla - po jeho zvednutí umístěte pod vozidlo podpěry (na určených místech), tzv. "Kobyla".

BAREVNÉ PROVEDENÍ VYHRAZENO

Doplňkové parametry

Kategorie: Nízkoprofilové
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: