You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Váš nákupní košík je prázdný!

CZK

Categories

Epoxydová plastelína - pevnostní ocel (50 g)

144 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Speciální plastelína na epoxydové bázi, která se hnětením přivede k rychlému vytvrzení a používá se zejména pro různé opravy a lepení kovových dílů.


 

  • používá se zejména pro opravy železných a litinových dílů, závitů, trubek, nářadí, nádrží, přístrojů, pro výrobu forem a modelů, lepení štítků atd.
  • má výborné mechanické vlastnosti, nekoroduje, je odolná vůči palivům, uhlovodíkovým produktům, ketonům, alkoholu, esterům, vodě, slaným roztokům, zředěným louhům a kyselinám apod.
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
vytvrzování
směšovací poměr
barva
doba zpracovatelnosti    
funkční pevnost
doba vytvrzení
teplota zpracování
teplotní odolnost
epoxydová pryskyřičná plastelína
2 komponenty (pryskyřice a tvrdidlo)
1:1 (objemově)
šedá
4 min
10 min
30 min
+ 5°C až + 30°C
- 50°C až + 260°C


Aplikace:
Před opravou se příslušné plochy očistí a zdrsní. Požadované množství plastelíny se odstřihne a dobře prohněte, až vznikne stejnobarevná hmota. Během 4 minut se nanese na určené místo, pevně na něj natlačí (obzvláště do prasklin a děr) a přebytečný materiál se odebere. Je-li místo vlhké nebo mokré, materiál se na plochu natlačuje tak dlouho, až se projeví lepicí efekt. Pokud má být hmota hladká, vyhladí se vodou nebo vlhkou utěrkou. Po hnětení hmoty rukama je třeba omýt si je důkladně mýdlem a vodou. Při teplotě 20°C zatvrdne hmota za 10 minut, úplně vytvrdne a lze ji opracovávat za 30 minut.

Množství: 50 g tuba

Overall Rating 0
Napsat recenzi
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý