Dvousloupový automatický zvedák s rámem 4T PT TOOLS L-220R

Kód: L-220R1977
Neohodnoceno
Značka: PT TOOLS
40 990 Kč 49 597,90 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele (dodání 10 prac. dnů)

Detailní informace

Detailní popis produktu


Jedná se o novou verzi extrémně populárního dvousloupového zvedáku ATS L-220 R- zvláště jsme pro Vás vylepšili a vybavili jej výztužným rámem, který umožní snadnější montáž v dílně.

Proč vybrat tento zvedák?
Díky novému řešení bude montáž zvedáku v každé dílně mnohem rychlejší a jednodušší. Nemusíte vykopávat podlahový rám ani zpracovávat celou podlahu v dílně - potřebujete pouze hmoždinky o délce 20 cm.

Pro koho je tento zvedák?
Tento zvedák je perfektní volbou, pokud si pronajímáte místo v dílně nebo se chcete vyhnout vysokým nákladům na zpracování podlah.

Široká nabídka užití
Díky zdvihové kapacitě až 4 tuny bude zvedák fungovat nejen na osobních automobilech, ale i v případě menších dodávkových vozů.

Bezkonkurenční bezpečnost
Zvedák je vybaven gumovou ochranou, která chrání okraj dveří vozu při jeho otevření.

Univerzální zvedák
Zdvihové ramena jsou asymetrické (přední jsou kratší, zadní strana je delší) a jsou sklopeny směrem ven, což umožňuje optimální vyvážení zdviženého vozidla. Kromě toho mají ramena teleskopickou úroveň seřízení, takže můžete pohodlně nastavit správné místo pro podporu vašeho vozu.

Jednoduchá obsluha
Rychlé a snadné nastavení zvedáku v požadované poloze - stačí stisknout tlačítko (zvedání) nebo tlačítko (spouštění) a je připraveno! Můžete se sami přesvědčit, že se tento zvedák naučíte používat opravdu rychle.

Dlouhá životnost
Perfektní kvalita komponentů (trvanlivý řetěz a ovládací prvky) a pečlivé provedení jsou zárukou spolehlivého používání po mnoho let. Kromě toho máme všechny standardní součásti tohoto zvedáku, jako jsou gumové, hydraulické nebo elektronické komponenty.


Výrobce: PT TOOLS

Posilovací rám: ANO

Teleskopické ramena výtahu: ANO

Doba spuštění: 25 sekund

Doba zvedání: 55 sekund

Maximální šířka vozu: 250 cm

Max. nosnost: 4 tuny

Výkon motoru: 2,2 kW

Typ: automatic

Rozměry (Š x V): 3365 x 2824 mm

Výška zdvihu: 9 - 193 cm

Napájení: 400V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: