Dvousloupový automatický elektro zvedák 4T PT TOOLS L-260

Kód: L-260411
Neohodnoceno
Značka: PT TOOLS
45 990 Kč 55 647,90 Kč včetně DPH
Skladem u dodavatele (dodání 10 prac. dnů)

Detailní informace

Detailní popis produktu


Široká škála použití
Díky zdvihové kapacitě až 4 tuny bude zvedák fungovat nejen s osobními automobily, ale i v případě menších dodávkových vozů.

Intuitivní ovládání
Výhodou automatického zvedáku je pohodlné ovládání zdvihu a spouštění pomocí tlačítek na ovládacím panelu, aniž by bylo nutné ručně uvolnit zámek u každého sloupku. U tohoto zařízení mají oba zvedací sloupy elektromagnety, které při stisknutí spouštěcího tlačítka na ovládacím panelu automaticky deaktivují zámky.

Výhody horního nosníku 
Zvedák je ideální pro vozy s nízkou výškou. Sloupy jsou spojeny pomocí horního nosníku, kterým procházejí synchronizační linky z oceli a hydraulická vedení. Další výhodou zvedáku s "horním nosníkem" je pohodlí práce - pohybující se skříňka s nástroji pod zdviženým vozem se dá bez překážek přesouvat. 

Bezpečnost především
Zvedák má takzvaný koncový spínač, který zabraňuje poškození zvednutého vozidla, například v důsledku příliš vysokého zdvihu směrem k nosníku. Tato ochrana je umístěna na liště zavěšené z horního nosníku (v měkkém krytu). Když vůz dosáhne maximální výšky a střecha se dotkne měkké tyče zastaví koncový spínač  zdvihací proces.

Ochrana proti poškození dveří 
Zvedák je vybaven gumovým nárazníkem, který chrání okraj dveří vozidla při jejich otevírání.

Dlouhodobá životnost
Dokonalá kvalita komponentů (odolný řetěz a ovládací prvky) a pečlivé provedení jsou zárukou spolehlivého používání po mnoho let. 

Univerzální
Zvedací ramena jsou asymetrická (přední jsou kratší, zadní delší) a jsou sklopeny směrem ven, toto řešení umožňuje udržovat optimální vyvážení zvednutého vozidla. Kromě toho mají ramena teleskopickou úroveň seřízení, takže můžete pohodlně nastavit správné místo pro podporu vašeho vozu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Doba spuštění:
22 sekund

Doba dodání: 50 sekund

Maximální šířka vozidla: 2576 mm

Max. nosnost: 4 tuny

Teleskopické ramena zvedáku: ANO

Rozměry (Š x V): 3426 x 3605 mm

Výška zdvihu: 11 - 185 cm

Napájení: 2,2 kW

Omezovací spínač: opatření pro překročení maximální výšky zdvihu

Napětí: 400V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: