You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Váš nákupní košík je prázdný!

CZK

Categories

Dílenský vozík s ručním nářadím FIXMAN

  • Výrobce: VBV TOOLS
  • Kód výrobku: VBV F1RP7
  • Dostupnost: Na skladě
18 731 Kč Cena bez DPH: 15 480 Kč

Exkluzivní typ kvalitního montážního vozíku, 7 zásuvek (5 nízkých, 1 střední a 1 vysoká) uložených v kuličkových ložiskách, bezpečnostní uzamykací systém, aluminiová držadla zásuvek s popiskovými lištami a s automatickou západkou proti samovolnému otevření zásuvky, měkké obložení držadel integrovaných do horní plastové pracovní desky s vyztuženou částí pro případnou instalaci svěráku, speciální plastová ochrana všech rohů proti poškození při nárazu, 4 kolečka (2 pevná, 2 otočná s poziční brzdou).

Ve standardní výbavě je 541 kusů ručního nářadí včetně příslušenství: gola sady, sady bitů, sady imbusů, přímé otevřené oboustranné klíče, očkoploché klíče, očkové klíče vyhnuté, nastavitelné klíče, různá provedení kleští (vč. kleští siko, samosvorných kleští, nýtovacích kleští, krimpovacích kleští s výběrem základních typů konektorů atd.), různé druhy šroubováků (vč. elektrických do 1000 V), kladiva standardní i speciální, pilníky, úhelník, vodováha, svinovací metr, pilka na plast, lámací nůž atd.

Rozměr (d x š x v): 690 mm (770 mm vč. držadla) x 465 mm x 970 mm

Možnost zakoupení příslušenství: přídavná zadní stěna, závěsný odpadkový koš, závěsný držák na nářadí, závěsný boční element s držákem role papíru, závěsný držák na dokumenty.

Obrázek je pouze ilustrační. Změna barvy obalu vyhrazena.

Overall Rating 0
Napsat recenzi
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý