Dílenský vozík s nářadím 217ks PT TOOLS07-02-16

Not yet rated Napsat recenzi
15 718
Cena bez DPH: 12 990 Kč
Dostupnost:
U dodavatele -10 pracovních dnů
Kód výrobku:
07-02-16

  • Free delivery

  • Money back guarantee

Share

Pohodlné přesouvání
Skříň má 4 velká kola (včetně 2 s brzdou). Stačí  přesunout na jakékoliv místo v dílně. Dokonce i s plným vybavením uvnitř je snadné ho přesunout tam, kde je ho potřeba.

Dlouhá životnost
Nástroje jsou vyrobeny z chrom-vanydiové oceli, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Horní část je vyrobena z plastu, takže není potřeba se obávat o poškrábání nebo poškození od chemie z dílny.

Bezpečnost.
Rohy skříně jsou pokryty speciálním ochranným materiálem. Díky tomu neexistuje riziko vzniku odřenin, například na vozidle zákazníka. Kromě toho jsou obě kola tohoto vozíku vybavena brzdami, takže je můžete snadno zastavit na vybraném místě.

Bezkonkurenční vybavení
V této skříňce najdete nástroje každodenní potřeby v dílně až 217 nástrojů. K dispozici jsou ploché klíče, řezačky, kleště a řada dalších prvků, které jsou pro vaši práci nezbytné.

Funkce
Zásuvky mají prostor pro specifické nástroje. Nyní budete vědět, kde hledat kleště a kde ploché klíče nebo jiné položky, které potřebujete.

Vaše nástroje jsou v bezpečí
Dílenský vozík je vybaven centrálním zámkem. Díky tomu si můžete být jisti, že žádný z vašich dílenských nástrojů nebude "ztracen" či odcizen.

Snadné rozšíření
Skříňka má perforované strany (otvory), takže můžete snadno připojit další příslušenství nebo prvky.

Napsat recenzi