Dvousloupový zvedák- poloautomatický nebo automatický

Dvousloupový zvedák - automatický nebo poloautomatický?

 

Mnoho lidí přemýšlí o rozdílu mezi poloautomatickými a automatickými zvedáky. Proto jsme se rozhodli tento článek zveřejnit. Abychom vysvětlili skutečné rozlišení mezi těmito dvěma typy zvedáků. Kdy získat poloautomatický zvedák? A když automat? Pojďme na to myslet!

 

Na trhu existuje několik typů dvousloupových zvedáků.Těmi  jsou:

poloautomatické dvousloupové zvedáky
automatické dvousloupové zvedáky
V poloautomatu musíte zámky uvolnit ručně. Chcete-li auto odstavit, musíte stisknout tlačítko DOLŮ a uvolnit zámky (pomocí držadla). A musíte to udělat pro oba sloupce.

Automatické dvousloupové zvedáky

V těchto zvedácích se používání sloupců děje automaticky. Můžete to udělat pomocí elektromagnetického systému, který lze ovládat pomocí ovládacího panelu. Pole, které je umístěno v jednom ze sloupců. Když jsou zvedací ramena nahoře, stačí stisknout tlačítko LOCK.

 

Jsou automatické zvedáky o něco lepší?


Používají se pohodlněji. Pokud máte zámky, které se aktivují automaticky, nemusíte se o to starat. Tím nemusíte ztrácet čas. Zvedák  to udělá za vás.

 

Měl by poloautomatický zvedák nějaký smysl? To měl ! pamatujte, že jsou mnohem levnější než ty automatické.

Levné dvousloupové zvedáky
Co je lepší - nový poloautomat nebo použitý automatický? První možnost je lepší. Nové zvedáky jsou úplně nové. To je hlavní výhoda. A nemusíte se bát možného poškození.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení