Myčka kol TECNOLUX MAGIC

Kód: 15006
ZDARMAZDARMA
mycka-kola-tecnolux-magic
205 800 Kč / ks 170 082,64 Kč bez DPH 205 800 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele (dodání do 12 dní)
Můžeme doručit do:
9.2.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je nemožné předpovědět životnost pneumatiky. Jeho skladovatelnost a výkon lze však zvýšit přijetím vhodných postupů správy a uchovávání, když se nepoužívá.

KRÁTKODOBÉ SKLADOVÁNÍ Pneumatiky naskládejte na sebe nejlépe na paletu o maximální výšce 1,20 m. Když jsou pneumatiky namontovány na ráfcích, skladujte je nahuštěné svisle nebo v jednotlivých řadách na policích.

Myčky kol TYRETECH nabízejí skvělý výkon na malém prostoru. Díky malým rozměrům lze stroj umístit kdekoli v dílně; zároveň jeho všestrannost umožňuje získat nejúplnější a nejpřesnější mycí servis pro jakýkoli typ pneumatiky. Je to také perfektní řešení pro dlouhodobé skladování pneumatik. Menší objem, více prostoru pro kvalitní služby.

Udržuje čisté prostředí, zaručuje dokonalé vyčištění pneumatiky a následně i zdraví obsluhy. Odolný vůči nečistotám, šetrný a šetrný k životnímu prostředí. Další formou úspor je použití studené vody. Tři pracovní fáze: předmytí, které odstraňuje hrubší nečistoty z kola, následuje změkčující působení tekutého detergentu, který rozpouští strukturu nečistot, a končí hloubkovým čištěním pomocí rotujících trysek řízených vysokotlakým čerpadlem (110 barů). ).

JAK TO FUNGUJE - Udržuje čisté prostředí a zajišťuje dokonalé čištění pneumatik. Silný vůči nečistotám, šetrný a šetrný k životnímu prostředí: pro spojení těchto dvou výsledků kombinuje MAGIC působení dvou detergentů (s nízkým dopadem na životní prostředí), automaticky dávkovaných do stroje pomocí pneumatických dávkovacích čerpadel, s působením vysoké tlakový vodní paprsek pro trojitý čisticí účinek. První alkalický čistící prostředek důkladně odstraňuje nečistoty a odmašťuje, druhý čistící prostředek odstraňuje nejodolnější inkrustace a navrací ráfku lesk. Stroj vám pomocí nadrozměrného monitoru umožňuje zvolit kombinaci pracích prostředků, provádět mycí cykly s jedním nebo oběma současně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení autoservisů a pneuservisů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: